Kā nopelnīt Bitcoin internetā?

kā-nopelnīt-bezmaksas-bitcoin

Par pelnīšanu internetā

Šis nebūs no tiem pasaku stāstiem kurā stāstīšu par to, kā pelnu tūkstošiem eiro no mājām neko nedarot. Ne arī kā noskatīties 1000 reklāmas, lai par to saņemtu vien 1 centu, bet tajā pašā laikā ieguvums nekāds, tik kā izmests savs laiks un patērēta elektrība. Vai metodi kuru droši vien, ka visi zin vai vismaz ir dzirdējuši par: “Nosūti visiem cilvēkiem sarakstā pa 1 eiro un pabīdot sarakstu uz leju, ieliec sevi augšējā pozīcijā un nosūti tālāk draugiem”. Šīs muļķīgās metodes jau visi ir dzirdējuši (cerams, ka ne mēģinājuši), bet panākuši ar tām nav neko!

Kā nopelnīt internetā?

Vecie laiki ir pagājuši un šodien kriptovalūtas, sauktas arī par ciparnaudām ir jaunie centi un eiro kurus pelnīt internetā un kurus pelnot var gūt pavisam reālu peļņu, ja zina, ko dara. Tie nav 50 centi vai vien daži eiro mēnesī sēžot stundām pie šīm mājaslapām, it kā tas būtu pilnas slodzes darbs. Izpētot šo mājaslapu struktūru un ar pareizu pieeju un stratēģijām ir pavisam viegli saprast, kā nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem. Protams, arī veiksme ir faktors, bet par to visu tālāk..

Ok, ievads beidzies un jāsāk pelnīt!

Jau ar vēsturi un reputāciju, joprojām vadošā mājaslapa priekš Bitcoin pelnīšanas – FreeBitco.in

Reģistrēšanās ir ļoti vienkārša un ātra.

Uzreiz pēc veiksmīgas reģistrēšanās un pieteikšanās savā profilā atvērsies sākumlapa FREE BTC

Tajā būs gan instrukcijas, gan arī pastāstīts par bonusu sistēmu.

Skatoties zemāk būs šāda veida tabula:free-btc-tabula

Tabulā ir norādīti skaitļi un attiecīgās balvas, kādas iegūsi, ja uzgriezīsi kādu no skaitļiem.

*Šīs balvas var būt mainīgas katru dienu, līdz ar Bitcoin cenu svārstībām

Zem tabulas nepieciešams spiest uz pogu ROLL, šo ir iespējams darīt reizi stundā, kā arī uzlikt skaņas atgādinājumu par to, kad ir pagājusi stunda.

Kad ROLL nospiests, iegūsi rezultātā skaitli, kā šeit:
freebitco-roll-rezultats

Kā arī noskaidrosi kādu Bitcoin apjomu esi ieguvis no attiecīga roll.

FREE BTC ir pamata mājaslapas funkcija un to ir nepieciešams lietot cik vien iespējams, neatkarīgi no pārējām aktivitātēm. Visbiežāk tiks iegūta pirmā balva, pāris reizes pa nedēļu otrā un ja esi veiksmīgs, tad vari tikt arī pa reizei pie trešā līmeņa balvas. Tālākie līmeņi, jau tikai no veiksmes..

Pēc roll nospiešanas, iegūsi ne tikai ciparus un balvas informāciju, bet arī piedāvājumu doties uz MULTIPLY BTC, un tagad par šo:

Princips vienkāršs, vai nu liec likmi uz to, ka skaitlis būs lielāks par 5250 (BET HI) vai arī, ka būs mazāks par 4750 (BET LO). Rezultātā vai nu uzvari vai arī zaudē. Summas atkarīgas no tā, kādus spēles iestatījumus un likmes izvēlās ar kurām spēlēt. Šeit galvenais atrast stratēģiju, kura strādā un mērķis ir katru no ROLL iegūto summu vismaz trīskāršot un tad doties uz sadaļu: LOTTERYloterija-bezmaksas-bitcoin

Un šeit iztērēt visus uzkrātos Bitcoin. Sākumā nav nepieciešams krāt mazās Bitcoin summas, jo tā tālu netiks. Pērkot loterijas biļetes ne tikai palielini savas iespējas iegūt kādu no balvām iknedēļas loterijā, bet, galvenokārt – palielināt FREE BTC roll bonusus, kuri rādās FREE BTC lapā:

bezmaksas-bitcoin-bonuss

*Šo paņēmienu nepieciešams atkārtot cik vien iespējams vai tikmēr, kamēr ir iespējams sasniegt jaunus bonusu līmeņus!

Papildus visam, iesaku izslēgt šo, ko var atrast PROFILE lapā:

atslēgt-bitcoin-loteriju

Jo Reward punkti ir daudz vērtīgāki, nekā iegūtas loterijas biļetes no Free BTC Rolls.

Sadaļā REWARDS ir iespējams izmantot šos punktus un ieteikums tos izlietot uz REWARD POINT BONUS

freebitco-reward-punkti

Aktivizēt iespējams nospiežot Redeem. Jāsāk ar pirmo līmeni par 12 punktiem un jāvirzās uz augšu katru dienu. Lai gūtu Rewards punktu ieguvumu, nepieciešams veikt vairāk nekā 12 Free BTC rolls šo 24 stundu laikā, kamēr šis Rewards points bonuss ir aktīvs, lai gūtu punktu ieguvumu.

Sasniedzot augstāko līmeni, var paralēli sākt lietot un attīstīt arī FREE BTC bonusu un šo visu darot kopā arī nopelnīt jau daudz pievielcīgākus Bitcoin apjomus.

Ja iepriekš palaidi garām, tad šeit vēlreiz mājaslapa, par kuru iet runa – FreeBitco.in

Pa virsu visam šim, atkarībā no tavām aktivitātēm mājaslapā pa nedēļu, būs atkarīgs, kādu Bitcoin bonusu saņemsi nedēļas beigās. Jo vairāk iesaisties un lieto mājaslapu, jo bonuss lielāks (bonuss ir garantēts, mainās tikai tā apjoms).

Novēlu tev veiksmīgi lietot šo mājaslapu ikdienā un nopelnīt savus, iespējams pirmos Bitcoin!

Ja patika šis raksts, tad iesaki to izlasīt arī draugiem!

Ja ir kādi jautājumi par šo mājaslapu, vari droši rakstīt uz info@kriptovalutas.org

Sekot Kriptovalūtas Twitter:

Leave a Comment