Kādu kriptonaudas maku izvēlēties?

Pēc tam, kad ir uzzināts, kur nopirkt bitcoin vai citu kriptovalūtu ir svarīgi izvēlēties sev vispiemērotāko kripto maku. To darot ir jāapsver vairāki faktori un viens no galvenajiem faktoriem, protams, ir drošība.

Kuri ir visdrošākie no makiem?

Par, iespējams, visdrošākajiem var uzskatīt fiziskos kripto makus (hardware wallet).

Šobrīd vislabākie no fiziskajiem kripto makiem ir:

Ledger Nano S

ledger_nano_s

Trezor

trezor

Keepkey

keepkey

Nospiežot uz katru no nosaukumiem, nonāksiet viņu mājaslapā, kur varēsiet noskaidrot vairāk informācijas par katru no makiem.

 

Šāda veida maki strādā bez interneta palīdzības un līdz ar to, to drošība ir daudz augstāka, kā arī vari pats būt atbildīgs par privātajām atslēgām (private keys). Ja ir nepieciešams glabāt lielākus kriptonaudas apjomus, tad ir jāizvēlās šos. Ja netiek glabātas lielas summas un ir nepieciešams, kas ērts ikdienas lietošanai internetā, tad interneta maki var būt laba izvēle.

Populārākie interneta kriptonaudas maki

Vispopulārākais un draudzīgākais priekš jauniem lietotājiem noteikti būs Coinbase piedāvātais maks. Pamatā Coinbase tiek lietots Bitcoin un citu kriptonaudu iegādei un apmaiņai, taču to var izmantot arī kā maku un lietot ikdienā. Lai gan Coinbase ir ļoti ērts un saprotams, tomēr tajā ir vienas no augstākajām komisijas maksām kriptovalūtu apmaiņai.

Bez Coinbase arī plaši tiek lietots Blockchain, kurš arī ir ļoti ērts, taču piedāvā daudz draudzīgākas komisijas maksas par pakalpojumiem.

Bez šiem, plaši tiek lietoti arī programmu veida maki, kā Exodus. Exodus ir ļoti vienkāršs un ar ļoti plašu piedāvāto kriptovalūtu spektru, kādas ir iespējams tajā glabāt, tāpēc noteikti var apsvērt arī šo, kā savu ikdienas maku.

Ieteikums

Manuprāt vislabāk ir lietot fiziskos makus un tajos glabāt visu savu kriptonaudu. Ja bieži lietojat kriptonaudu maksājumiem internetā, tad ikdienas tēriņiem var no fiziskā maka pārskaitīt daļu uz interneta vai programmu maku ērtākai lietošanai.

Sekot Kriptovalūtas Twitter:

Leave a Comment